Logo Pracuj.pl

Technik w dziale Utrzymania Ruchu

Media Expert - Centrum DystrybucjiO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Media Expert - Centrum Dystrybucji

Jędrzejowska 43a

Górna

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prace remontowo-naprawcze związane z technicznym utrzymaniem obiektu: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, wod.-kan., grzewcze, ppoż. i inne
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji instalacji i urządzeń
  • wykonywanie przyłączy elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i wentylacyjnych
  • nadzorowanie stanu sprawności instalacji w budynku oraz na terenie należącym do obiektu
  • usuwanie bieżących awarii i usterek
  • wymiana elementów eksploatacyjnych
  • nadzorowanie pracy firm podwykonawczych

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B.
  • uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane do 15 kV)
  • doświadczenie w obsłudze technicznej nieruchomości (mile widziane pod kątem elektrycznym)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość awansu
  • premię frekwencyjną i uznaniową
  • dodatek nocny podwyższony do 40%
  • dofinansowanie do obiadów (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)
  • premie za polecenia pracownicze
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Technik w dziale Utrzymania Ruchu, Jędrzejowska 43a, Górna, Łódź