Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Lajkonik Snacks sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dot. ochrony danych osobowych (zwanego w skrócie RODO)”
Lajkonik Snacks

Technik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lajkonik SnacksO firmie

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac awaryjnych i remontowych maszyn i urządzeń

  • Analizowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń

  • Udział w opracowywaniu planów prewencji

  • Rozwijanie metod diagnostycznych w dziale Utrzymania Ruchu

  • Udział w opracowywaniu założeń do nowych instalacji

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi, kontakt z dostawcami maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku: automatycznym, energetycznym, mechatronicznym, elekromechanicznym

  • Mile widziane doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu

  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn (automatyka, mechanika, hydraulika, pneumatyka)

  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

  • Mile widziane uprawnienia eksploatacji urządzeń: elektroenergetycznych, gazowych, cieplnych

  • Umiejętność obsługi komputera, umiejętność pracy na MS Office

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy zespołowej

  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwości rozwoju w obszarze nowoczesnych technik Utrzymania Ruchu

  • Pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole w ramach stabilnej firmy

  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna