Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik w Dziale Utrzymania Ruchu

Valeo Thermal Systems

  • Przemysłowa 3, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 3

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzania bieżących i planowanych napraw/remontów, usuwania awarii w obszarze maszyn/ urządzeń/narzędzi;

  • Praca zgodnie z instrukcjami eksploatacyjnymi z zachowaniem standardów i procedur VALEO oraz poszanowaniem BHP;

  • Wykonywanie diagnostyki awarii, stosowanie 5W2H w rozwinięciu o akcję korekcyjno/predykcyjne, zgłaszanie/realizacja propozycji ulepszeń;

  • Diagnoza nieprawidłowego funkcjonowania maszyn/urządzeń/narzędzi wynikających z drobnych usterek;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi pracami;

  • Zgłaszania zapotrzebowania, uwag/ problemów co do części zamiennych i narzędzi niezbędnych do wykonywania prac;

  • Współpraca z działami produkcyjnymi;

  • Dbałość o stan magazynu części zamiennym, miejsce pracy jak również powierzone narzędzia i przyrządy;

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i standardów VALEO.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - preferowane kierunki: technik automatyk, technik elektronik, technik elektryk;

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w dziale technicznym w zakładzie produkcyjnym w obsłudze maszyn i urządzeń;

  • Gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym (dodatek finansowy za pracę zmianową);

  • Zdolności manualne i techniczne;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy: elektryczne, hydrauliczne, pneumatyczne);

  • Umiejętność analizowania przyczyn usterek/awarii;

  • Umiejętność obsługi komputera;

  • Podstawowa wiedza o sterownikach PLC oraz kamer wizyjnych będzie dodatkowym atutem;

  • Mile widziane uprawnienia SEP ( w zakresie minimum E1 do 1 kV).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;

  • Atrakcyjne warunki pracy: dodatek finansowy za pracę w systemie zmianowym, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit (w tym karta Multisport), dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracowniczy Program Emerytalny, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika w Skawinie jest największym oraz najstarszym oddziałem Valeo w Polsce. Zakład zajmuje się projektowaniem i produkcją najnowszej generacji innowacyjnych wymienników ciepła tj: chłodnic silnika, chłodnic oleju, chłodnic powietrza turbodoładowującego, chłodnic klimatyzacji, a także kompletnych układów chłodzenia silników, czyli modułów chłodzących, które oprócz swojej zasadniczej funkcji pozwalają zredukować zużycie paliwa oraz obniżają emisję szkodliwych związków, w tym również dwutlenku węgla.

Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy