Oferta pracy

Technik w dziale utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

  • Wołów

    Wołów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Obecnie do nowo powstającej fabryki w Środzie Śląskiej - producenta napojów oraz przekąsek poszukujemy: Techników w dziale utrzymania ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie wszelkich usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowania działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy zakładu

  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych

  • Nadzór nad podległą dokumentacją techniczną

  • Dbanie o utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń w fabryce produkującej chipsy Lay's

  • Dbanie o stan techniczny budynku

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w służbach technicznych

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Uprawnienia SEP min do 1 kV

  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej

  • Otwartość na ciągłe uczenie się, zdobywanie wiedzy, czynny udział w szkoleniach

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne zależne od doświadczenia

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport

  • Wsparcie w zakresie transportu

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i pogłębienie wiedzy branżowej

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy