Technik w Laboratorium Analiz Spektroskopowych i Spektrometrycznych

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju TechnologiiO firmie

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy wykonywaniu badań w ramach zleceń komercyjnych i interdyscyplinarnych projektów badawczych.

  • Utrzymywanie właściwego stanu technicznego aparatury badawczej.

  • Udział w utrzymaniu zdolności operacyjnej laboratorium (w tym także zakupy niezbędnych materiałów zużywalnych, odczynników i wyposażenia laboratorium, przygotowywanie podstawowych roztworów oraz buforów).

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Terminowość, dokładność, rzetelność.

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność obsługi podstawowych sprzętów laboratoryjnych jak waga, czy pH-metr.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat na stanowisku Młodszego Specjalisty w Pionie Wsparcia.

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w badaniach wykorzystujących najnowszą aparaturę i metody badawcze.

  • Stymulujące środowisko naukowe współpracujące z wiodącymi ośrodkami akademickimi w Polsce i zagranicą.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • zielone miejsce pracy

  • możliwość dojazdu PKP

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanego CV

2

Rozmowa rekrutacyjna online

3

Informacja o wyniku rekrutacji

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy