Technik w Sekcji Utrzymania Ruchu

ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.O firmie

ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.

Annopol 6B

Warszawa

ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne SA wchodzi w skład największej, niezależnej francuskiej firmy farmaceutycznej SERVIER, obecnej w 148 krajach świata i zatrudniającej 21.000 osób na całym świecie. ANPHARM z siedzibą w Warszawie, jest firmą wytwarzającą leki w postaci tabletek, na rynek polski oraz na eksport. W związku z dalszym rozwojem firmy w Polsce, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Wykonywanie przezbrojeń linii pakujących
  • Wykonywanie regulacji linii
  • Usuwanie awarii oraz wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń produkcyjnych
  • Wdrażanie usprawnień oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Podnoszenie wydajności i eliminację przestojów oraz poprawa jakość i bezpieczeństwo pracy

Jeśli posiadasz:

  • Wiedzę z zakresu mechaniki / elektrotechniki / automatyki
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu
  • Wykształcenie średnie / zawodowe
  • Sumienność, rzetelność, dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Jeśli chcesz pracować w firmie, która zaoferuje Ci m.in :

  • Pracę w branży farmaceutycznej
  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie
    3-zmianowym (3 zmiana dodatkowo premiowana)
  • Pracę w zespole
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Przyjazną atmosferę
    i wysokie standardy pracy
  • Praktyczne szkolenia
    i zdobywanie uprawnień
  • Dogodną lokalizację pracy - Warszawa Białołęka
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego
  • Ubezpieczenie na życie / PPE

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Rozumiem, że osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy