Oferta pracy

Technik Warsztatu Ciągłego Doskonalenia

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac warsztatowych przy użyciu dostępnych maszyn i narzędzi w sposób samodzielny lub w grupie z zachowaniem zasad BHP. Dbanie o czystość i porządek w warsztacie.
  • Kontrolowanie stanu technicznego maszyn warsztatowych, dokonywanie prostych napraw i utrzymywanie urządzeń zgodnie z kulturą techniczną.
  • Analiza oraz współpraca z innymi działami nad koncepcją projektów. Wsparcie innych działów w obszarze usprawnień i rozwiązań stosowanych w procesie produkcji.
  • Czynny udział w szukaniu obszarów do potencjalnych usprawnień zgodnie z metodologią i narzędziami Lean Manufacturing.
  • Obsługa maszyn do obróbki metali (w tym CNC), tnących oraz spawających. Praca przy użyciu elektronarzędzi.
  • Samodzielne tworzenie oraz modyfikacja narzędzi usprawniających proces produkcji – od koncepcji do wdrożenia
  • Wykonywanie projektów zgodnie z dokumentacją techniczną oraz rysunkiem technicznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne lub podczas studiów o kierunku technicznym)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok (mile widziane doświadczenie związane z frezowaniem CNC)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Zdolność do działania pod presją czasu z nastawieniem na terminowość realizacji zadań
  • Wysokie standardy etyczne.

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  • DODATEK RELOKACYJNY
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY
  • HOME
    OFFICE
  • SZKOLENIA
  • KURSY
    JĘZYKOWE
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy