Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Wdrożeniowiec IT

"NETSECURE" sp. z o.o.

umowa o pracę
5 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

Jeśli jesteś osobą samodzielną, która lubi tworzyć i rozwijać?

Masz doświadczenie w obsłudze , konfiguracji sieciowych oraz serwerowych systemów informatycznych ?

To świetnie się składa. Nasza, dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w obszarze nowoczesnych technologii informatycznych związanych z bezpieczeństwem poszukuje osoby, która dołączy do naszego działu technicznego w Warszawie lub Lublinie

Stanowisko: Technik - Wdrożeniowiec IT

Miejsce pracy: Warszawa lub Lublin

Czym będziesz zajmował się na tym stanowisku?

Na co dzień odpowiedzialny/a będziesz za:

Wsparcie techniczne klientów :

- odbieranie i obsługę zgłoszeń telefonicznych i mailowych;

- bezpośrednią pomoc w problemach;

- pomoc i/lub pośredniczenie w zgłaszaniu problemów w systemach

dystrybutorów i/lub producentów.

Wsparcie handlowców w doborze rozwiązań i technicznej części kontaktów z klientami;

- udział w spotkaniach z klientami;

- dobór rozwiązań dla klienta.

- wdrożenia u klientów;

Nasze wymagania

Twoja praca będzie wymagać wizyt u klientów, dlatego też niezbędne jest prawo jazdy kategorii B.

Twoimi obowiązkami będą również nieustanne poszerzanie wiedzy, udział w szkoleniach i pozyskiwanie nowych certyfikacji.

Będziemy od Ciebie wymagali wiedzy na temat następujących zagadnień:

*nix, acl, autoryzacja, antyspam, antywirus, backup, bash, dekrypcja, dlp, email, enkrypcja, firewall, imap, iptables, ipsec, iscsi, kernel, kvm, linux, lldp, lun, ntp, routing, smtp, snmp, stp, ssl, switching, tls, utm, uwierzytelnianie, vpn, windows, wirtualizacja.

To oferujemy

Na co możesz liczyć z naszej strony ?

umowę B2B lub umowę o pracę na pełny etat;

wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;

narzędzia niezbędne do pracy;

pakiet usług medycznych

ubezpieczenie na życie (polisa grupowa)

pracę pełną pasji i wyzwań.

Szkolenia z oferowanych rozwiązań

O nas

Kim jesteśmy ?

Netsecure to niezależny integrator rozwiązań informatycznych świadczący kompleksowe usługi,

wspierający Klientów w procesie budowy optymalnych i bezpiecznych środowisk IT poprzez dostarczanie indywidualnie dopasowanych produktów i usług. Pomagamy swoim Partnerom w zapewnieniu szeroko rozumianego bezpieczeństwa sieciowego oraz danych. Budujemy oraz optymalizujemy działanie kluczowych elementów infrastruktury IT, systemów przechowywania i archiwizacji danych.