Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik weterynarii

SPECJALISTYCZNE PRZYCHODNIE WETERYNARYJNE MAŁYCH ZWIERZĄT GUGAŁA sp.k.

  • Mieszka I 62, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Mieszka I 62

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • asysta przy wizytach, zabiegach i operacjach weterynaryjnych

  • przygotowanie zwierząt do operacji i zabiegów weterynaryjnych

  • opieka nad zwierzętami przebywającymi na leczeniu stacjonarnym i operacyjnym

  • kontrola znieczulenia oraz wybudzenia z narkozy

  • nadzór nad terapią bólu

  • praca z dokumentacją medyczną (przygotowanie, uzupełnianie)

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • życzliwe podejście do klientów

  • empatia i dobry stosunek do zwierząt i opiekunów

  • doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach i operacjach weterynaryjnych

  • mile widziane umiejętności z obszaru anestezjologii weterynaryjnej potwierdzone doświadczeniem (przygotowanie zwierzęcia do operacji, kontrola znieczulenia, kontrola wybudzenia z narkozy, terapia bólu, itp.)

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca podstawową komunikację

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w systemie zmianowym

  • pracę w dobrze wyposażonej, znanej i cenionej Przychodni

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna Małych Zwierząt świadczy usługi weterynaryjne w obszarze diagnostycznym, profilaktycznym, chorób wewnętrznych, onkologii, okulistyki, kardiologii.