Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik

PROFINE POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Strachowicka 40
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PROFINE POLSKA SP. Z O.O.

Strachowicka 40

Wrocław

Profine jest jednym z głównych dystrybutorów profili okiennych i drzwiowych na terenie całej Polski.

Jakość naszych produktów, profesjonalna obsługa, innowacyjność, odpowiedzialność, dążenie do doskonałości we wszystkich obszarach naszej działalności jest naszą siłą napędową.

Podstawą naszego sukcesu jest bliski kontakt z naszymi Klientami.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem marki KBE, KÖMMERLING oraz TROCAL na rynku polskim.

www.profine.pl

Technik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • doradztwo techniczne w zakresie systemów, doboru i ustawienia maszyn,
  • przygotowywanie szkoleń i prezentacji technicznych i produktowych oraz przekazywanie klientom aktualnych informacji w zakresie zagadnień technicznych,
  • wizyty u Klientów związane z oględzinami procesu produkcji i szkoleniami praktycznymi z zakresu składania systemowych konstrukcji okiennych i drzwiowych,
  • uruchamianie produkcji u Klientów, dobór i instalacja narzędzi systemowych do maszyn produkcyjnych,
  • ewidencja i administracja narzędziami przeznaczonymi do obróbki stolarki PVC,
  • prowadzenie badań okien, przygotowywanie produktów do badań,
  • obsługa, ocena reklamacji i wizyty u klientów celem weryfikacji reklamacji i oględzin produktów

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w branży okiennej,
  • zdolności manualne niezbędne do produkcji i montażu systemowych elementów okiennych,
  • znajomość programu typu CAD,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność, systematyczność,
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji czasu pracy,
  • otwartość i elastyczność w bezpośrednim kontakcie z klientem,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę stacjonarną z wyjazdami do klientów, związanymi z kontrolą i zmianami produkcji,
  • wdrożenie i naukę w początkowym okresie pracy,
  • możliwość indywidualnego dopasowania czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • niezbędne narzędzia do pracy - samochód służbowy, komputer, telefon,
  • dostęp do karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
  • bardzo przyjazną atmosferę pracy, nastawioną na współpracę i potrzeby pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFINE POLSKA sp. z o.o., we Wrocławiu, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą    z dnia 29.08.1997r., o ochronie danych osobowych – Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Ogłoszenie archiwalne