Oferta pracy

Technik Zaopatrzenia

La Lorraine Polska sp.z o.o.O firmie

La Lorraine Polska sp.z o.o.

Przemysłowa 1

Nowy Dwór Mazowiecki

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa.
Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
TECHNIK ZAOPATRZENIA

Zakres obowiązków:

  • Logistyka lokalnych zakupów w tym transport części do regeneracji, a także części zamiennych do maszyn, osobiste odbiory towarów w przypadkach pilnych, awaryjnych etc.
  • Logistyka drobnych zakupów w ramach potrzeb firmy LLPL
  • Rozliczenia zaliczki stałej
  • Raportowanie kosztów związanych z częściami zamiennymi oraz usługami serwisów zewnętrznych
  • Udział we wdrażaniu metod służących poprawie wyników (Zoning, 5S)
  • Proponowanie działań mających na celu optymalizację kosztów części zamiennych i gospodarki magazynowej
  • Weryfikowanie stanów magazynowych na potrzeby prewencji w porozumieniu z planistą prewencji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: techniczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zaopatrzenie techniczne) – min. 2 lata, preferowane doświadczenie w pracy w dużych koncernach międzynarodowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość metodologii TPM, 5S.
  • Dobra umiejętność obsługi pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel
  • Znajomość systemów – CMMS
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Sumienność, elastyczność, otwartość
  • Komunikatywność i inicjatywa
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji lidera w swojej branży
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy
  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o pilne przesyłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV/List motywacyjny) poniższej klauzuli:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Technik Zaopatrzenia prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.
Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.„
*Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy