Oferta pracy

Technik zmianowy utrzymania ruchu

AQUILA Września Sp. z o. o.

  • Objazdowa 6 A, Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Objazdowa 6 A

Września

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłej gotowości i sprawności maszyn oraz urządzeń

  • wykonywanie napraw i przeglądów maszyn oraz instalacji i urządzeń towarzyszących, takich jak kotłownia parowa, kompresorownia itd.

  • usuwanie bieżących awarii elektrycznych, mechanicznych oraz pneumatycznych

  • wykonywanie planowanych remontów, konserwacji maszyn, urządzeń oraz instalacji zgodnie z harmonogramem

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektromechanika, automatyka, mechatronika)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • ogólne zasady zasilania w sieciach niskiego napięcia, znajomość napędów elektrycznych (silniki AC i DC), układów sterowania napędami, sterowników PLC

  • umiejętność diagnozowania uszkodzeń elementów elektrycznych; pożądane uprawnienia elektryczne SEP w zakresie eksploatacji min. do 1 kV

  • znajomość układów pneumatyki oraz podstaw hydrauliki

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Mile widziane

  • umiejętności spawania

  • doświadczenie w obsłudze urządzeń parowych

  • uprawnienia eksploatacyjne kat. E2

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • motywujące wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania

  • stabilną, ambitną i interesującą pracę w organizacji o zasięgu międzynarodowym

  • pakiet medyczny „Luxmed” dla pracownika i jego rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników