Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Programista CNC

  • Miejsce pracy: Dania, Dania
  • Specjalista
  • 2019-05-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedyna w Europie Baza Operatorów
    i Programistów CNC
    – stworzona aby utrzymywać kontakt i oferować pracownikom najlepsze możliwości rozwoju i zatrudnienia. http://www.wbspraca.pl/pl/baza-operatorow-cnc

    Zapraszamy do kontaktu!
    Zespół W&BS
    • Jesteśmy jedyną firmą w Europie specjalizującą się w rekrutacji Operatorów i Programistów maszyn CNC.
    • Pracujemy bezpośrednio dla najlepszych pracodawców w Europie i oferujemy bezpośrednie zatrudnienie na najlepszych warunkach dostępnych
      na rynku pracy w danym kraju.
    • Nasza wiedza, rzetelność, sprawdzone
      i bezpieczne procedury rekrutacji
      i zatrudnienia to gwarancja Twojego sukcesu zawodowego.

    Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku.

    Work & Business Solutions dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

    TECHNOLOG/PROGRAMISTA CNC (Mastercam)

    Nr ref: CAM/DN/19
    Miejsce pracy: Dania
    Miejsce pracy: Miejsce pracy: Dania
    Nr ref.: Nr ref: CAM/DN/19

    Opis stanowiska pracy:

    • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie.
    • Praca w środowisku Mastercam.
    • Wdrażanie oprogramowania urządzeń CNC dostosowanego do potrzeb firmy. Maszyny obróbcze: np. Okuma MU-400VA, Okuma M460V, Okuma multus U4000, U3000, B300II.
    • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki.
    • Wsparcie Działu Technicznego w usprawnianiu oprogramowania mającego na celu ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych.
    • Kontrola jakości wykonywanej pracy.

    Wymagania:

    • 5-letnie doświadczenie na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC.
    • Umiejętność kreowania i wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań.
    • Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji.
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Mastercam.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Wykształcenie wyższe techniczne.

    Pracodawca oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
    • Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
    • Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.
    • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne.
    • Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę.

    Dołącz do najlepszych!
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Dane kontaktowe:
    Work & Business Solutions
    ul. Grochowa 7
    30-731 Kraków
    tel. 12 398 41 44