Praca technolog ds. kontraktów

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Suwałki
    ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI: przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej sporządzanie kalkulacji kosztów wytworzenia projektowanie wyrobów na potrzeby klientów indywidualnych przygotowywanie wycen na potrzeby klientów indywidualnych aktywna współpraca...
    opublikowana: 25 lutego 2020
    • opolskie
    Zakres obowiązków: pełnienie funkcji Kierownika d/s jakości / technologa w ramach realizowanego projektu budowlanego, bezpośredni nadzór nad jakością w oparciu o wymagania kontraktu, sprawdzanie Programu Zapewnienia Jakości ( PZJ ) i Procedur...
    opublikowana: 22 lutego 2020
    • Poznań
    Zadania: Projektowanie nowych procesów technologicznych związanych z produkcją opon Wydawanie dokumentacji technologicznej Terminowe przeprowadzanie, analiza i raportowanie prób wdrożeniowych nowych produktów, proponowanie usprawnień w procesach...
    opublikowana: 21 lutego 2020