Oferta pracy

Technolog – administrator danych i parametrów produkcji

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja technologii produkcji pod kątem wymagań logistycznych (czas realizacji, koszty wytworzenia itp.)

  • Budowa modelu optymalnych ustawień parametrów systemu ERP pod kątem harmonogramowania produkcji przez planistów (poziomy magazynowania półproduktów, minimalne ustawienia serii produkcyjnych itp.)

  • Parametryzacja systemu ERP umożliwiająca wymaganą dostępność produktów

  • Nadzór nad danymi (parametrami) planowania produkcji

  • Kontrola zapasów magazynowych wraz z ich kosztami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe logistyczne, techniczne, ekonomiczne, zarządzanie

  • Umiejętność zarządzania łańcuchem dostaw, wyboru optymalnych ustawień parametrów

  • Znajomość zasad planowania zapasów magazynowych

  • Umiejętność pracy w systemie ERP (w szczególności Dynamics AX- „Axapta)

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiazywania problemów, samodzielność

  • Komunikatywność i umiejętność przekonywania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Samodzielność w działaniu

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom Sp. z o.o. to polska firma z branży elektrotechnicznej z ponad 30letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą inżynierską nastawioną na ciągły rozwój. Dzięki pracy z pasją, konsekwencji, dbałości o środowisko i społeczeństwo jesteśmy solidnym partnerem w biznesie.

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób podzielających nasze wartości.

Przewiń do profilu firmy