Oferta pracy

Technolog - Analityk w Zespole Badawczo - Rozwojowym

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Partyzancka 133, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Partyzancka 133

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Pracując u nas na stanowisku Technologa analityka będziesz odpowiadać za opracowywanie metod analitycznych dla naszych nowopowstałych produktów.

  • realny wpływ na tworzenie naszego portoflio produktowego,

  • możliwość pracy na najnowocześniejszym sprzęcie laboratoryjnym ,

  • nauka wszystkiego od podstaw pod okiem doświadczonego mentora / zespołu w okresie wdrożeniowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: chemia, analityka medyczna, inżynieria chemiczna i procesowa, biotechnologia lub pokrewne)

  • doświadczenie w obsłudze HPLC, GC, spektrofotometru – zawsze mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego (poziom B2) mile widziana,

  • znajomość pakietu office,

  • nastawienie na ciągły rozwój i naukę.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,

  • umowę o pracę – to u nas standard,

  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa OK. system +sekcje sportowe ,

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,

  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce, warzywa i soki ,

  • zadbamy o Twój odpoczynek – zrefundujemy część kosztów za wakacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku