Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog – Application Engineer

MMC HARDMETAL POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Praca Technologa stanowi dopełnienie pracy Przedstawiciela Handlowego – Doradcy Technicznego. Wymaga ciągłego kontaktu z klientami MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o., dla których Technolog opracowuje projekty wdrożeń i optymalizacji procesów obróbki skrawaniem. Wiedza techniczna wykorzystywana jest również do codziennego doradztwa technicznego związanego z wyborem strategii obróbkowych i parametrów skrawania oraz wdrażania rozwiązań na produkcji klienta.

Mile widziane doświadczenie pracy w przemyśle, w biurach technologicznych i praca przy programowaniu maszyn skrawających.

Dodatkowo do zadań Technologa należy opracowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu obróbki skrawaniem i narzędzi skrawających dla pracowników MMC oraz dla klientów. Dlatego szczególny nacisk stawiamy na zaawansowaną wiedzę techniczną kandydatów, doświadczenie w branży i zdolności interpersonalne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (bardzo dobra znajomość obróbki skrawaniem),

  • znajomość nowoczesnych strategii obróbki skrawaniem,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • biegła obsługa komputera w tym programów CAD/CAM,

  • komunikatywność i zdolności interpersonalne,

  • zdolność kreatywnego i analitycznego myślenia,

  • doświadczenie w pracy,

  • znajomość obsługiwanego terenu.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko w uznanej, międzynarodowej firmie,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie,

  • 8-godzinny, elastyczny czas pracy,

  • możliwość realizowania własnych pomysłów,

  • niezbędne do pracy narzędzia,

  • pracę w kameralnym i zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • samochód służbowy

MMC HARDMETAL POLAND Sp. z o.o.

MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. jest jednym z 8 europejskich oddziałów wydziału narzędziowego japońskiego koncernu Mitsubishi Materials Corporation. Dzięki wciąż rozwijającej się sieci dystrybutorskiej, nieprzerwanie od ponad 15 lat oferujemy firmom z całej Polski narzędzia skrawające Mitsubishi oraz kompleksowe opracowania technologii obróbczych.

W asortymencie posiadamy zaawansowane narzędzia do toczenia, frezowania i wiercenia, w tym rozwiązania dla przemysłu samochodowego, lotniczego, medycznego, formierskiego, obróbki ogólnej i wielu innych.

Kierując się wyznawanymi przez naszą firmę wartościami, staramy się nawiązywać z naszymi klientami wieloletnią współpracę, dzięki której pomagamy osiągnąć im sukces, dostarczając wydajne i niezawodne narzędzia oraz pokazując jak efektywniej realizować obróbkę z wykorzystaniem narzędzi Mitsubishi.

Ponieważ za sukcesem i stabilnością firmy zawsze stoi zespół pracowników, dbamy o nich, inwestując w ich zadowolenie i rozwój.

Ponad 50 lat doświadczenia z zakresu obróbki skrawaniem zdobywanego w Europie, USA i Azji, w połączeniu z prężnym działem rozwoju sprawia, że Mitsubishi Materials Corporation jest jednym z liderów na światowym rynku.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Województwo Śląskie i Małopolskie

Prosimy o nadsyłanie dokumentów w 2 wersjach językowych: polskiej i angielskiej.