Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Baz Danych

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjnaO firmie

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna

153

Wielogłowy (pow. nowosądecki)

Twój zakres obowiązków

  • konfigurowanie baz danych w systemie PrefSuite na podstawie opracowanej technologii PVC

  • wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych do bazy danych

  • rozbudowa środowiska do analiz w oparciu o SQL Server Reporting Services

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów bazodanowych

  • administrowanie rozwiązaniami technologicznymi w bazie danych

  • prowadzenie projektów w zakresie optymalizacji danych

  • prace związane z integracją systemów do Zarządzania produkcją wraz z systemami ERP

  • opracowywanie raportów z bazy danych

  • przygotowywanie instrukcji obsługi oraz realizacji szkoleń dla użytkowników systemu

  • współpraca z dostawcami aplikacji oraz rozwiązań integracyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane IT

  • znajomość systemu PrefSuite lub pokrewnego systemu do zarządzania produkcją oraz wspierającego procesy sprzedażowe

  • doświadczenie w zakresie administrowania w środowisku MS SQL Server

  • biegła znajomość języka T-SQL

  • chęć rozwoju i gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz bieżącego rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy

  • mile widziane doświadczanie we wdrażania systemów klasy ERP

  • znajomość języka obcego na poziomie średniozaawansowanym – angielski lub/i niemiecki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń

  • dostęp do najnowszych technologii

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów

  • szeroki pakiet szkoleń wstępnych oraz rozwojowych

  • pakiet socjalny: dofinansowanie do edukacji, spotkania integracyjne, stołówka firmowa

  • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • firmowa stołówka

  • dofinansowanie posiłków

WIŚNIOWSKI® to uznana w Polsce i za granicą marka bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz wysokiej klasy stolarki aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej. 30 lat historii firmy WIŚNIOWSKI to historia ludzi, którzy ją stworzyli. Właściciel Firmy postanowił sygnować swoje produkty własnym nazwiskiem, w ten sposób podkreślił, że za marką stoją ludzie i ich ambicja. Jeśli szukasz miejsca do rozwoju - dołącz do zespołu największego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń w Polsce. Czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

  • Wielogłowy, Dział Konstrukcyjno - Technologiczny Stolarka PVC