Technolog Betonu

SANBET FABRYKA BETONU O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SANBET FABRYKA BETONU SP.J. poszukuje osób na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • pobieranie próbek betonu, kruszyw, przeprowadzanie badań
  • projektowanie składów mieszanek betonowych
  • przeprowadzanie prób technologicznych
  • prowadzenie dokumentacji urządzeń, sprzętu i wykonywanych badań
  • obsługa sprzętu laboratoryjnego
  • kontrola jakości
  • doradztwo technologiczne dla klientów firmy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku laboranta/technologa betonu
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu, kontroli jakości
  • umiejętność projektowania mieszanek betonowych
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy