Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog betonu/laborant

  • Warszawa, Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "WAR -REMEDIUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

     Firma zajmująca się produkcją domieszek do betonów poszukuje osoby na stanowisko:

    Technolog betonu

    Region: zachodnia część Polski

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Wiązowna (pow. otwocki)

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne projektowanie oraz przygotowanie składów mieszanki betonowej;
    • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi firmy w temacie doradztwa technologicznego;
    • Doradztwo techniczne i technologiczne dla klientów;
    • Badanie składników betonu i mieszanek betonowych;
    • Wykonywanie zarobów próbnych i analiza wyników badań;

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie w zakresie technologii betonu;
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa betonu, w laboratorium budowlanym;
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu;
    • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Sumienność, dokładność i zaangażowanie;
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów do klienta;

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa oraz prowizje),
    • Narzędzia pracy - m.in. samochód, telefon, komputer,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnych aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

    "(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz.U  z 2002r Nr.101,poz.926 ze zm.)"