Logo Pracuj.pl

Technolog

NIBE BIAWAR sp. z o.o.O firmie

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 57

Leśna Dolina

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie konstrukcji przyrządów do projektów nowych wyrobów
  • wykonywanie i zlecanie napraw lub regeneracji oprzyrządowania produkcyjnego
  • wsparcie techniczne w zakresie naprawy i modernizacji maszyn, urządzeń, linii technologicznych
  • współpraca z innymi działami w procesie rozwoju i wdrażania nowych wyrobów
  • automatyzacja procesów produkcyjnych
  • opracowywanie struktur technologicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność obsługi konstrukcyjnych programów typu CAD 2D/3D
  • znajomość zagadnień konstrukcji przyrządów i maszyn produkcyjnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • mile widziana znajomość programów SolidWorks lub Inventor

To oferujemy

  • interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów
  • pracę w dynamicznym, młodym, prężnie działającym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Technolog, aleja Jana Pawła II 57, Leśna Dolina, Białystok