Technolog

  • Białystok, podlaskie
  • Pogodna 22, 15-365 Białystok, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-23
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2019-09-29)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Białostocka Fabryka Okien to firma zajmująca się produkcją okien, drzwi i systemów przesuwnych z PCV i aluminium. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    TECHNOLOG
    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • optymalizacja procesu produkcji okien i drzwi
    • znajomość obsługi programów wspomagających projektowanie typu CAD
    • projektowanie systemów okiennych, drzwiowych, fasad itp.
    • zamówienia materiałów do procesu produkcji
    • zapewnienie utrzymania oczekiwanych wyników w zakresie jakości produkcji
    • współpraca z pozostałymi działami firmy

    Wymagania:

    • zdolności analityczne i organizacyjne
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wiedza z zakresu procesów produkcyjnych
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    telefon kontaktowy: 503 097 554