Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Łapy, Białystok, Zambrów, podlaskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Promotech-KM Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą kooperacyjną zajmującą się obróbką metali, produkcją maszyn i urządzeń oraz produkcją małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko Technologa.

    Technolog

    Miejsce pracy: Białystok (okolice), Łapy, Zambrów (okolice)
    Numer referencyjny: Technolog
    Opis stanowiska:
    • Tworzenie procesu technologicznego na podstawie dokumentacji technicznej
    • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej
    • Współpraca z Działem Produkcji i Planowania
    • Nadzór i aktualizacja dokumetacji oraz optymalizacja procesu technologicznego
    • Beżpośredni nadzór nad procesami obróbki metali (obróbka plastyczna, procesy obróbki skrawaniem, spawalnictwo)
    • Opracowywanie wycen oraz kosztorysów dla klienta
    • Projektowanie oprzyrządowania warsztatowego
    Wymagania:
    • Wykształcenie min. średnie techniczne
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe jako technolog produkcji,
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość procesów spawania i procesów obróbki skrawaniem
    • Znajomość programów Word, Excel, SolidWorks/SolidEdge
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
    • Umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
    • Możliowść przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
    • Pracy przy ciekawych projektach dla klientów międzynarodowych
    • Przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania adekwatny do posiadanej wiedzy i umiejątności
    • Komfortowe warunki pracy w nowej siedzibie firmy
    • Możliwość rozwoju wewnątrz struktury firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Promotech-KM Sp. z o.o. z siedzibą w Łapach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Promotech-KM Sp. z o.o. z siedzibą w Łapach przy ul. Wł. Piotrowskiego 40. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.