Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, który jest międzynarodowym producentem z branży tekstylnej, zatrudniającym ponad 100 osób w całej Europie poszukujemy osoby, która uzupełni ich zgrany zespół. W związku z ciągłym i bardzo dynamicznym rozwojem szukamy utalentowanej osoby gotowej do wdrażania nieszablonowych projektów na stanowisku:

    TECHNOLOG
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Woj. śląskie
    Branża: Tekstylna

    Zakres zadań na tym stanowisku:

    • przygotowanie i weryfikacja kart technicznych produktów
    • kontakt i współpraca z jednostkami certyfikującymi i laboratoriami branżowymi
    • wsparcie pozostałych działów w firmie w obszarze informacji dot. Produktów, w tym działu sprzedaży oraz marketingu, prowadzenie szkoleń produktowych
    • nadzór techniczny nad produktem, kontrola wizualna i organoleptyczna produktów
    • kontrola utrzymania kolorystyki wg wzorców
    • weryfikacja kodów SKU
    • wprowadzanie danych technicznych do systemu ERP i CRM
    • koordynacja wdrażania nowych kolekcji z uwzględnieniem aspektów technicznych
    • raportowanie swojej pracy do bezpośredniego przełożonego

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu
    • inicjatywy i chęci do pracy
    • dobrych umiejętności komunikacyjnych i uśmiechu na twarzy
    • wykształcenia średniego, mile widziane wyższe z obszaru włókiennictwo, chemia przemysłowa, materiałoznawstwo lub pokrewne
    • umiejętności szybkiego uczenia się, aby doskonale zapoznać się z naszymi produktami
    • biegłej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o dużej dynamice z możliwością pracy w gronie specjalistów
    • możliwość nauki i rozwoju, w tym udział w szkoleniach i konferencjach
    • dobrą atmosferę pracy i pyszną kawę w przerwie podczas pracy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podstawa i premia uzależniona od wyników pracy

    DOŁĄCZ DO NAS!

    1.
    Pierwszym etapem będzie rozmowa telefoniczna
    2.
    Następnie, spotkanie indywidualne z Rekruterem
    3.
    Kontakt i zaproszenie do finału procesu rekrutacji
    4.
    BRAWO! Zostanie złożona Ci oferta pracy!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez 4change akademia biznesu z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania”.