Oferta pracy

technolog

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasz klient szuka doświadczonych specjalistów technologów, którzy Lean Manufacturing znają lepiej niż własną kieszeń. Jeśli ponadto lubisz dzielić się wiedzą i prowadzenie szkoleń nie stanowi dla Ciebie problemu, to śmiało aplikuj!

technologNumer ref.: /512/07/2021/AP/81447

zadania

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych i produkcyjnych: CPU, AMU, Cycle Time, OTIF, Tons per head, SRC
  • badanie, analiza i raportowanie przyczyn zakłóceń technologicznych
  • przeprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych w oparciu o Lean Manufacturing
  • nadzór nad wdrażaniem nowych wyrobów, surowców oraz technologii, a także modyfikacja już istniejących
  • współpraca z działem produkcji, kontroli jakości i pozostałymi działami
  • projektowanie, sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • udział w projektach dotyczących transferu produkcji z innych jednostek biznesowych firmy
  • nadzór nad projektami technologicznymi przygotowującymi wydział produkcyjny do wdrożenia zmian
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu wdrożonych technologii
  • monitorowanie rynku w zakresie poszukiwania oraz wdrażania nowych, efektywnych rozwiązań technologicznych

oczekujemy

  • wykształcenia chemicznego (Technologia Chemiczna, Inżynieria Chemiczna i Procesowa),
  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej i technologicznej
  • znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • znajomości j. angielskiego (min. B1)

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wakacje pod gruszą
  • atrakcyjny system premiowania
  • 13 pensję
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miejsce pracy Cieszyn

Ogłoszenie archiwalne