Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

BOLARUS S.A.

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i nadzór nad technologiami montażowymi

  • Przygotowywanie i nadzór nad instrukcjami stanowiskowymi

  • Wprowadzenie drobnych zmian konstrukcyjnych

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej

  • Przeprowadzanie testów urządzeń

  • Ścisła współpraca z działem produkcji

  • Rozwiazywanie bieżących problemów produkcyjnych

  • Przeprowadzenie szkoleń z zakresu montażu urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: chłodnictwo, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

  • Znajomość programów Auto Cad, Inventor (2D i 3D) lub pokrewnych

  • Doświadczenie w zakresie procesów technologicznych

  • Mile widziane uprawnienia SEP

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia

  • Samodzielność i decyzyjność

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Obsługa komputera w środowisku Windows, pakiet Office

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Firmie o stabilnej marce;

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego;

  • Narzędzia niezbędne do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

BOLARUS SA - jeden z największych krajowych producentów urządzeń chłodniczych

i niskotemperaturowych dedykowanych m. in. dla sektora wyposażenia sklepów,

gastronomii oraz medycyny i laboratoriów, poszukuje do swojej siedziby w Bochni

kandydatów / kandydatek na stanowisko:

TECHNOLOG

Przewiń do profilu firmy