Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technolog

PORTA KMI POLAND spółka akcyjna

  • Szkolna 54, Bolszewo (pow. wejherowski)
    Bolszewo (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Szkolna 54

Bolszewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór technologiczny nad procesami produkcji

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych związanych z technologią wytwarzania wyrobu

  • przeprowadzanie badań i testów materiałów oraz nowych wyrobów

  • tworzenie dokumentacji technologiczno-produkcyjnej

  • ustalanie norm zużycia surowców i materiałów

  • optymalizacja procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - technologia drewna

  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Dodatek relokacyjny - jeśli to dla nas się przeprowadzisz!

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • firmowa drużyna sportowa

    • preferencyjne pożyczki

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie wypoczynku

    • pakiet relokacyjny

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • możliwość uzyskania uprawnień

    • inicjatywy dobroczynne

    • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy

    • możliwość nauki języków obcych dla Twoich dzieci

    • karta Multisport

    • Bilety do kina

    • pieniężne świadczenia świąteczne

    • dofinansowanie do wypoczynku

    Etapy rekrutacji
    1

    Krótka rozmowa telefoniczna

    2

    Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy lub online

    3

    Propozycja współpracy

    Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

    Przewiń do profilu firmy