Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - branża cateringowa

POBUDKAO firmie

5 0007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Otrębusy (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pobudka to nowoczesny catering działający na stołecznym rynku zarówno na polu sprzedaży bezpośredniej w biurach, jak i dostaw on-line do domów. Od 6 lat prężnie rozwijamy firmę starając się dorównać najwyższym standardom i naszym jedzeniem pobudzać wszystkich do życia :)

www.pobudka.waw.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Technolog Żywności. Osoba ta przy współpracy z Szefem Kuchni i Managerem ds. Gastronomii będzie odpowiedzialna za prawidłowy rozwój i przebieg procesu produkcyjnego, jak i kreowanie nowych produktów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie i wdrażanie nowych dań / produktów
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji
  • optymalizacja produkcji (eliminowanie błędów, minimalizowanie ryzyk, zwiększanie wydajności)
  • nadzór nad dostawcami oraz kontrola jakości surowców
  • wdrażanie procedur i szkolenia pracownicze
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - technologia żywności lub pokrewne
  • min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (najlepiej w branży cateringowej)
  • szeroko pojęta wiedza branżowa (rynek dostawców, trendy żywieniowe)
  • znajomość HACCP oraz prawa żywnościowego
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności organizacyjne
  • samodzielność w pracy i samodyscyplina
  • wiedza z zakresu dietetyki będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • możliwość pracy w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski
  • rozwój stanowiska i warunków wraz z rozwojem firmy

Ogłoszenie archiwalne