Technolog

  • Ujeździec Mały (pow. trzebnicki), Trzebnica, Wrocław, Milicz, Brzeg Dolny, Oleśnica, Oława, Żmigródek (pow. trzebnicki), Świdnica, Świebodzice, Ząbkowice Śląskie, Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-07-26
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-08-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas!

    Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać smaku w życiu naszych klientów.

    Technolog
    T/07/2019

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności, towaroznawstwo, chemia spożywcza bądź pokrewne;
    • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle mięsnym lub drobiarskim;
    • praktyczna wiedza z zakresu przetwórstwa spożywczego;
    • znajomość́ prawa żywnościowego i praktyczna umiejętność korzystania z aktów prawnych;
    • znajomość́ standardów jakościowych ISO, BRC, GMP w zakresie tworzenia procedur oraz ich wdrażania w obszarze produkcyjnym;
    • zaangażowanie i determinacja w realizacji powierzonych zadań́;
    • odpowiedzialność, dokładność oraz sumienność w realizacji zadań;
    • dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
    • umiejętność współpracy na szczeblu operacyjnym z działem planowania produkcji, zakupów, handlowym, księgowością, marketingu etc.;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie i weryfikacja receptur produktowych oraz ich optymalizacja;
    • dbałość o stałe podnoszenie standardów technologicznych, bezpieczeństwa oraz jakości zarówno surowców, opakowań jak i wyrobów gotowych;
    • nadzór nad poszukiwaniem i wprowadzaniem nowych produktów zgodnie z wytycznymi i założeniami projektowymi;
    • przeprowadzanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów i procesów;
    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjno-technologicznych;
    • wdrażanie nowych projektów od koncepcji, poprzez etap prób technologicznych do seryjnej produkcji;
    • współpraca z innymi działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów;
    • współpraca z ośrodkami badawczymi w zakresie nowych technologii i rozwiązań́;
    • zarządzanie dokumentacją technologiczną i jakościową (instrukcje technologiczne; schematy procesowe, receptury, dokumentacja HACCP, karty produktu);
    • pozyskiwanie i testowanie nowych technologii produkcji;
    • monitorowanie rynku w zakresie rozwoju nowych technologii i produktów;

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii;
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;
    • program wdrożeniowy oraz wsparcie zespołu;
    • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez udział w innowacyjnych oraz międzynarodowych projektach;
    • kontakt z najnowszymi technologiami z branży spożywczej;
    • umowę o pracę;
    • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
      • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny,
      • możliwość skorzystania z karty MultiSport,
      • ubezpieczenie pracownicze,
      • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
      • bezpłatne posiłki dla pracowników.
    opis