Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Bytom, śląskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją wentylatorów przemysłowych, wytwarzaniem konstrukcji stalowych dla przemysłu maszynowego, energetycznego i hutniczego, w tym obudów wentylatorów przemysłowych oraz urządzeń ciśnieniowych.
     Poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Technolog
    Miejsce pracy: Bytom

    Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Technolog, ze znajomością branży konstrukcji stalowych do opracowywania dokumentacji warsztatowej oraz konstrukcyjno-technologicznej dot. konstrukcji stalowych lub podobnych

    Obowiązki:

    • wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub osoby po studiach z chęcią do nauki
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (wymagane)
    • umiejętność opracowywania dokumentacji technologicznej
    • znajomość środowiska CAD; SolidWorks lub podobne
    • mile widziana znajomość programu Impuls lub podobnego
    • sumienność, obowiązkowość
    • komunikatywność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej firmie
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • pracę w młodym gronie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.