Logo Pracuj.pl

Technolog cad - cam

Elas-Pol S.C.O firmie

Elas-Pol S.C.

Raduńska 40b

Niestępowo (pow. kartuski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej
  • przygotowywanie wycen na potrzeby klientów,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie procesu produkcyjnego ,
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • znajomość programu AutoCad, DraftSight, SolidWorks
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi,
  • samodzielność w działaniu i organizacji pracy,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • służbowe mieszkanie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wyników pracy
  • możliwość rozwoju, produkcja jednostkowa, detale bardzo zróżnicowane, stawiamy na nowoczesne rozwiązania
  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • możliwość dołączenia do programu ubezpieczeń grupowych
  • dodatki świąteczne
  • dofinansowania do szkoleń i kursów
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy

Technolog cad - cam, Raduńska 40b, Niestępowo (pow. kartuski)