Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

STIEGELMEYER Sp. z o.o.O firmie

  • Chełmno

    Chełmno, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie procesów technologicznych w zakresie zagadnień wytwarzania produktów występujących w programie produkcyjnym firmy,

  • pilotowanie prób oraz wdrażanie nowych procesów technologicznych,

  • opracowywanie zapytań ofertowych - kalkulacje,

  • analiza bieżących procesów technologicznych, ich usprawnianie i unowocześnianie,

  • instruowanie technologiczne wykonawców procesów produkcyjnych przy uruchamianiu nowej produkcji lub przy zasadniczych zmianach technologii,

  • normowanie czasu pracy.

Nasze wymagania

  • znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką metali,

  • znajomość podstaw spawalnictwa,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel),

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • preferowane osoby ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego,

  • mile widziana znajomość SAP,

  • mile widziana znajomość systemu normowania czasu pracy REFA.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,

  • pracę w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku,

  • nowoczesne narzędzia informatyczne ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków,

  • zajęcia z języków obcych w siedzibie firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Miejsce pracy:

Miejsce pracy znajduje się w siedzibie firmy w miejscowości Stolno (pow. chełmiński), kujawsko-pomorskie.