Oferta pracy

Technolog Chemii

Balex Metal Sp. z o.o.

  • Spalska 143, Tomaszów Mazowiecki
    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Spalska 143

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie do produkcji procesów technologicznych

  • Optymalizacja procesów technologicznych

  • Bieżące nadzorowanie procesu produkcji pod względem technologii produkcji

  • Tworzenie instrukcji technologicznych

  • Nadzór technologiczny nad próbami w projektach wdrażania nowych produktów, nowych surowców

  • Analiza prób, optymalizacja parametrów procesowych, kontakt z Doradcami Technicznymi dostawców surowców, Zgłaszanie oczekiwanych właściwości, wymaganych parametrów sugestii rozwiązań technologicznych

  • Analiza i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie surowców oraz technologii

  • Współpraca z jednostkami badawczymi w zakresie badań, analiz, opracowywania nowych produktów, technologii produkcji, certyfikacji produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w produkcji sztywnych pianek poliuretanowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Już prawie 30 lat działamy na rynku w branży produkcji materiałów budowlanych. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy sprawdzone rozwiązania dla budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego i rolniczego. W naszych fabrykach stosujemy innowacyjne i nowoczesne technologie, a nasze najwyższej jakości produkty sprzedajemy na całym świecie. Dynamiczny i ciągły rozwój zawdzięczamy naszym Klientom i Pracownikom, którzy decydując się na współpracę z nami, od lat realizują ideę „Budowania razem”.

Balex Metal to 5 zakładów produkcyjnych - 3 w Polsce i 2 za granicą- Słowacja i Łotwa. W samej Polsce zatrudniamy ponad 550 osób i nieustannie się rozwijamy. Od 2018 roku jesteśmy częścią Kingspan Group, oddziału Joris Idee w Belgii. Grupa Joris Idee zatrudnia ponad 1000 pracowników w 7 różnych krajach w 13 zakładach produkcyjnych. Ścisła współpraca w ramach Grupy Kingspan pozwala nam na podnoszenie kompetencji naszych pracowników, a także na zdobywanie cennego doświadczenia i wiedzy w zakresie nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy