Technolog – Chemik / Inżynier Procesu Wtrysku

  • Świebodzice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 300 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań.

    Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników.

    Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

    Miejsce pracy: Świebodzice

    Obowiązki:

    • optymalizacja i eliminacja problemów w procesie wtrysku,
    • dobór tworzyw przy uruchamianiu nowych produktów,
    • tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową,
    • współpraca z działami jakości i utrzymania ruchu,
    • inicjowanie i czynny udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych oraz technologicznych,
    • koordynacja wdrożeń nowych produktów; organizacja i przeprowadzanie testów, optymalizacja technologii produktów obecnie wytwarzanych,
    • analiza dokumentacji technicznej i technologicznej; dbałość o jej poprawność i aktualizacje,
    • szkolenie kadry pracowniczej z działu produkcji wtryskowej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: chemia organiczna, przetwórstwo tworzyw sztucznych, inż. produkcji,
    • mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów, którzy chcą rozwijać praktyczną wiedzę w firmie produkcyjnej specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
    • wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw, ekstruzji lub procesów wtrysku,
    • ścisła współpraca z kierownikami produkcji i pracownikami produkcji,
    • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,
    • odpowiedzialność i skuteczność w działaniu,
    • chęć rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska samodzielnego technologa w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.