Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog – Chemik / Inżynier Procesu Wtrysku

  • Świebodzice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 300 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań.

    Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników.

    Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

    Miejsce pracy: Świebodzice

    Obowiązki:

    • optymalizacja i eliminacja problemów w procesie wtrysku,
    • dobór tworzyw przy uruchamianiu nowych produktów,
    • tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową,
    • współpraca z działami jakości i utrzymania ruchu,
    • inicjowanie i czynny udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych oraz technologicznych,
    • koordynacja wdrożeń nowych produktów; organizacja i przeprowadzanie testów, optymalizacja technologii produktów obecnie wytwarzanych,
    • analiza dokumentacji technicznej i technologicznej; dbałość o jej poprawność i aktualizacje,
    • szkolenie kadry pracowniczej z działu produkcji wtryskowej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: chemia organiczna, przetwórstwo tworzyw sztucznych, inż. produkcji,
    • mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów, którzy chcą rozwijać praktyczną wiedzę w firmie produkcyjnej specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
    • wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw, ekstruzji lub procesów wtrysku,
    • ścisła współpraca z kierownikami produkcji i pracownikami produkcji,
    • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,
    • odpowiedzialność i skuteczność w działaniu,
    • chęć rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska samodzielnego technologa w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.