Oferta pracy

Technolog - Chemik

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej posiadającej kilka jednostek produkcyjnych na terenie kraju, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Technologa do działu R&D, który będzie odpowiadał za tworzone nowych receptur produktów z tworzyw sztucznych.
Technolog - ChemikNumer ref.: 191671/6481

Opis stanowiska:

  • tworzenie nowych receptur i modyfikacja istniejących już składów,
  • stała współpraca z działami produkcji, sprzedaży, zakupów,
  • samodzielne kreowanie rozwiazań oraz wychodzenie z inicjatywami rozwojowymi,
  • udział w spotkaniach branżowych i konferencjach,
  • ciagłe poszukiwanie optymalizacji i unowocześniania istniejacych produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży chemicznej lub tworzyw sztucznych,
  • samodzielność w działaniu i umiejętność obrony własnych koncepcji,
  • determinacja w działaniu,
  • otwartość na zmianę i wprowadzanie nowych produktów do produkcji seryjnej.

Oferta obejmuje:

  • pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swojej wiedzy eksperdzkiej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzaleznione od posiadanej wiedzy i doświadczenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy