Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Chemik

JAKUSZ sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • Kościerzyna

    Kościerzyna, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie opracowywania konceptu, receptury, programu badań oraz procesu technologicznego dla nowo wdrażanych produktów.

  • Wykonywanie prób nowych receptur w oparciu o wytyczne dotyczące projektu.

  • Udział w tworzeniu nowych stanowisk badawczych do badań pilotażowych nowo wdrażanych produktów.

  • Przygotowanie próbek do badań laboratoryjnych.

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych (badania mikroskopowe, analiza granulometryczna, wilgotność, temperatura topnienia, pomiar pH itp.).

  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej (instrukcje IPS, APS, procedury itp.).

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

  • Interpretacja otrzymanych wyników.

  • Danie o czystość i bezpieczeństwo pracy na stanowisku pracy.

  • Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie nowości i innowacyjności, zgodnie ze światowymi trendami.

  • Wsparcie merytoryczne działów: Konstrukcyjnego, Produkcji, Kontroli Jakości oraz Marketingu w tworzeniu dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna, inżynieria materiałowa lub pokrewne.

  • Znajomość obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego.

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Wnikliwość i zamiłowanie do prac badawczo – rozwojowych.

  • Kreatywność i zaangażowanie.

  • Znajomość programów Excel i Word.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Rynkowe wynagrodzenie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

JAKUSZ Sp. z o.o. od 37 lat wdraża nowoczesne technologie i przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa publicznego oraz stwarza warunki do optymalnego gospodarowania materiałami wysokoenergetycznymi, przy zapewnieniu najwyższych standardów ochrony środowiska naturalnego.

Dążymy do uzyskania wiodącej pozycji na międzynarodowym rynku demilitaryzacji, oferując kompletne i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania.

Działalność firmy koncentruje się w następujących obszarach:

Ochrona przed skutkami wybuchu (pojemniki przeciwwybuchowe)

Konstrukcje magazynowe do przechowywania materiałów niebezpiecznych

Ochrona informacji i obiektów infrastruktury krytycznej

Utylizacja środków bojowych

Szkolenia specjalistyczne