Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog-Chemik

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.j.

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku pełni funkcję specjalisty ds. produktów kosmetycznych i produktów chemii gospodarczej. Jest odpowiedzialna za kompletację badań i certyfikację, uczestniczy w tworzeniu receptur kosmetycznych i chemicznych, wdraża produkty do produkcji.

Technolog bierze czynny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych produktów, w pracach badawczych, w przygotowywaniu i wdrażaniu nowych receptur, prowadzeniu prac wdrożeniach nowych produktów, wyszukiwaniu nowych, lepszych źródeł zaopatrzenia surowców. Wprowadza zmiany w funkcjonowaniu firmy zgodnie ze zmieniającymi się przepisami.

Jeśli przy projektowaniu, rozwiązywaniu problemów, tworzeniu nowych produktów kosmetycznych, bądź chemicznych czujesz się jak ryba w wodzie, to zapraszamy.

Ważne są dla nas także: Łatwość i dociekliwość w rozwiązywaniu problemów technologicznych; doświadczenie w nadzorze realizacji procesów technologicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (technologia chemiczna, w szczególności kosmetyka i chemia gospodarcza), bądź biotechnologia lub farmacja

  • czteroletnie doświadczenie na stanowiskach technologa /chemika (nadzór na procesami technologicznymi, wdrażanie, przygotowywanie nowych produktów chemicznych)

  • Minimum dwu, trzy letnie udokumentowane doświadczenie w pracy w dziale technologicznym (branża chemiczna, kosmetyczna, farmaceutyczna)

  • Praktyczną znajomość normy ISO 22716 będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy z ludźmi

  • Znajomość zasad Lean Manufacturing

  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym B1

  • Znajomość MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Pasję chemią organiczną

To oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę

  • wiele wyzwań technologicznych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji

  • satysfakcję z wprowadzania nowych produktów do produkcji, które spotkasz potem w wielu miejscach na całym świecie

  • satysfakcję z prawidłowo działających procesów dzięki Twojej dociekliwości i Twoich umiejętnościom

  • stabilną pracę, która pozwoli Ci patrzeć spokojnie w przyszłość

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Zatrudnieni na tym stanowisku otrzymują:

· Ciekawą i stabilną pracę

· Możliwość stałego rozwoju

· Możliwość udziału w szkoleniach

· Pracę w prężnym i zgranym zespole

· Udział w ciekawych projektach

Aerozole to nasza pasja! Kochamy wymyślać, mieszać, nalewać, pakować, zamykać, gazować!

Wszystko, co da się zamknąć w niewielkim szczelnym opakowaniu!

Dbamy i pielęgnujemy ludzi, samochody, zwierzęta i mieszkania!

Produkty WATS są jak James Bond, ukryte , czujne i niezbędne.

Choć często ukryte i niewidoczne, to znajdziesz je w markecie, aptece, na stacji benzynowej czy będąc z wizytą z swoim pupilem u weterynarza.

Być może używasz je każdego dnia, gdy jesteś w swojej łazience, kuchni, czy pielęgnując swoje buty czy samochód

A po za tym:

Kochamy to co fryzjerskie. Włosy to nasza specjalność.

Dystrybuujemy kilka profesjonalnych marek do salonów fryzjerskich.

Każdego dnia odwiedzamy ponad 330 salonów, miesięcznie wysyłamy 1300 paczek.

Jesteśmy jak niespokojny duch poszukując nowych obszarów rozwoju.

I tym razem stawiamy na emulsje kosmetyczne oraz produkty biobójcze

Przewiń do profilu firmy