Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog cukierniczo-piekarniczy

HEALTHY FOOD PARK SP Z O OO firmie

  • Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Healthy Food Park poszukuje kandydatów na stanowisko Technolog cukierniczo-piekarniczy:

Zadania na stanowisku:

  • Testowanie i zatwierdzanie nowych surowców,
  • Opracowanie receptur oraz przygotowanie technologiczne produkcji nowych produktów,
  • Nadzór, kontrola nad recepturami produktów istniejących,
  • Weryfikacja standardów technologicznych,
  • Przygotowanie procesów do uruchomienia seryjnej produkcji nowych wyrobów,
  • Wdrożenie i szkolenie pracowników z zakresu wiedzy technologicznej,
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej (m.in. kart produktów i receptur),
  • Kontrola parametrów linii technologicznych i weryfikacja niezgodności,
  • Projektowanie, nadzór, optymalizacja procesów technologicznych,
  • Wdrażanie nowych produktów,
  • Testowanie i dobór nowych produktów,
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowo-produkcyjnej dla wdrażanych produktów,
  • Identyfikacja i eliminacja problemów, które mogą wystąpić w procesie produkcji.:

Wymagania:

  • Min. kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży piekarniczej/cukierniczej - warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość procesów technologicznych i jakościowych w branży piekarniczej/cukierniczej,
  • Znajomość i doświadczenie we wdrażaniu systemu HACCP,
  • Komunikatywna  znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Zaangażowanie, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność,
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o współpracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Życzliwą i przyjazną rozwojowi zawodowemu atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne