Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Cukiernik - Piekarz

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-07-25

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Emix to firma z tradycją, specjalizująca się w produkcji deserów w proszku oraz dodatków cukierniczych. Istnieje na rynku od 1991 roku, tworzą ją pasjonaci i profesjonaliści w swojej branży. Osoby zainteresowane współpracą z Firmą Emix zachęcamy do obejrzenia naszej strony internetowej   www.emix.com.pl

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
TECHNOLOG CUKIERNIK (PIEKARZ)
Miejsce pracy: Województwo mazowieckie
Preferowane miejsce zamieszkania: Województwo mazowieckie

Nasz zespół sprzedażowy tworzą ludzie związani z branżą od wielu lat.  Ze względu na dalszy rozwój asortymentów sprzedażowych dla cukierni, lodziarni i piekarń  poszukujemy osoby wykonującej poniższe zadania głownie na terenie mazowieckiego.

Podstawowe zadania:

  • Współpraca z Hurtowniami zaopatrzenia cukiernictwa,
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie pokazów technologicznych w cukierniach, piekarniach, lodziarniach.
  • Osiąganie założonych celów,
  • Pełna współpraca z działem technologii Firmy EMIX.

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy cukiernika, mile widziane umiejętności piekarza.
  • Komunikatywność,
  • Chęć przyswajania wiedzy o produktach marki Emix,
  • Dobra organizacja własnej pracy,
  • Skuteczna umiejętność budowania relacji z naszymi odbiorcami,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zamieszkanie w województwie mazowieckim lub bardzo blisko granic mazowieckiego.

Emix oferuje:

  • Umowę o pracę  w polskiej firmie o stabilnej sytuacji,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy min: samochód służbowy z kartą paliwową,
Prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk Aplikuj teraz.
Gwarantujemy anonimowość przesłanych danych osobowych.
Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie przesłane zgłoszenia bardzo dziękujemy i wszystkim kandydatom życzymy znalezienia wymarzonej pracy.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust z 2002  Nr 101 poz. 926 ze zm.)” przez PPH EMIX.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się