Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ sp. z o.o.

  • Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych i weryfikacja dotychczasowych receptur i etykiet

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych.

  • Prowadzenie prób i testów produkcyjnych.

  • Poszukiwanie nowych możliwości w zakresie rozwoju asortymentu firmy.

  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną

  • Tworzenie specyfikacji produktów. dla klientów

  • Tworzenie własnych koncepcji produktów i udział w ich wdrażaniu

  • Badanie trendów na rynku produktów spożywczych;

  • Bliska współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe,

  • znajomość branży spożywczej

  • doświadczenie jako technolog

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • sumienność w wykonywaniu zadań

  • znajomość języka angielskiego – B1

  • znajomość pakietu MS Office

  • aktualna książeczka sanepidowska

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę w młodym zespole

  • możliwość zdobywania doświadczenia

  • nowe wyzwania zawodowe

  • możliwość awansu

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy polską Firmą rodzinną , która rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Dzięki zaangażowaniu, systematyczności i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia założonych celów, Firma cały czas rozwija się, wprowadza nowe technologie i produkty. Specjalizacją Firmy jest produkcja wyrobów na bazie mięsa z indyka i kurczaka, oraz produktów typu convenience food i mięs kulinarnych.

Przewiń do profilu firmy