Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

MESU PIOTR MESSJASZ

Odlewników 43

Zawodzie - Dąbie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji technicznej.

  • Normowanie czasów wykonania procesów technologicznych.

  • Nadzór techniczny nad realizacją zleceń.

  • Optymalizacja procesów technologicznych.

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe 0-3 lat na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Znajomość procesów spawalniczych i zagadnień związanych z obróbką stali.

  • Znajomość norm i wymagań branżowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Firma MESU zajmuje się realizacją projektów przemysłowych od projektu technologicznego poprzez realizację i sprawozdawczość z postępów realizacyjnych zakończone montażem i uruchomieniem wstępnym.

Oferujemy wsparcie na etapie tworzenia szkiców technicznych poprzez stworzenie kompletnej dokumentacji poprodukcyjnej.

Nasze atuty to elastyczność, oraz szeroki zakres produkcji.

Przewiń do profilu firmy