Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

ASAP S.A.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

www.asapsa.pl

ASAP S.A. działa na rynku produkcji konstrukcji, maszyn oraz elementów ciętych laserowo i giętych na maszynach CNC od 2013 roku. Oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości konstrukcje spawane różnymi metodami ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej oraz aluminium. Nasze wyroby wykonywane są wg norm spawalniczych PN-EN ISO3834-2:2007, EN1090-1+A1:2011 EXC3, EN15085-2:2007 CL1. Jesteśmy dostawcami głównie do branży energetycznej, kolejowej oraz maszynowej dla rynku krajowego oraz dla firm zagranicznych.

Technolog

Obowiązki i opis stanowiska:

  • Przygotowanie kalkulacji cenowych dla klientów na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej produkowanych wyrobów
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii do produkcji oraz doskonalenie istniejących
  • Bieżący nadzór nad technologią na stanowiskach produkcyjnych i raportowanie postępów realizacji projektów
  • Stały kontakt z Klientem
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych Firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, technologia wytwarzania, lub pokrewne)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie  w branży stalowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Wiedza z zakresu spawalnictwa.
  • Praktyczna znajomość programów typu CAD, Excel.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne