Oferta pracy

Technolog

Agregaty Pex-Pool Plus Janusz KaniaO firmie

Agregaty Pex-Pool Plus Janusz Kania

Metalowców 35

Dębica

 AGREGATY PEX - POOL PLUS jest firmą działającą od 1996 roku w branży elektrotechnicznej

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technolog

Opis stanowiska:

  • opracowywanie nowych procesów produkcyjnych – technologii,
  • kalkulowanie czasu i ekonomiczności wykonywania operacji produkcyjnych,
  • udział w procesie doskonalenia jakości wyrobów,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • sporządzanie kalkulacji ofertowych,
  • wykonywanie projektów oprzyrządowania.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany wydział mechaniczny),
  • doświadczenie na stanowisku technologa lub konstruktora,
  • ugruntowana wiedza z zakresu technologii montażu, spawania i obróbki mechanicznej,
  • dobra znajomość programu pakietu Office,
  • znajomość przebiegu procesów produkcyjnych i obsługa systemu ERP,
  • komunikatywność i otwartość,
  • umiejętność samodzielnej organizacji stanowiska pracy oraz współpracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w ambitnym i doświadczonym zespole inżynierów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do najnowszych technologii i potrzebnych narzędzi pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania.

Do przesyłanych dokumentów prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy