Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Agregaty Pex-Pool Plus Janusz Kania

  • Metalowców 35, Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Metalowców 35

Dębica

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych procesów produkcyjnych – technologii

  • Kalkulowanie czasu i ekonomiczności wykonywanych operacji produkcyjnych

  • Udział w procesie doskonalenia jakości wyrobów

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Sporządzanie kalkulacji ofertowych

  • Wykonywanie projektów oprzyrządowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany wydział mechaniczny)

  • Doświadczenie na stanowisku technologa lub konstruktora

  • Ugruntowana wiedza z zakresu technologii montażu, spawania i obróbki mechanicznej

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Znajomość przebiegu procesów produkcyjnych i obsługa systemu ERP

  • Umiejętność samodzielnej organizacji stanowiska pracy oraz współpracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,

  • Możliwość wdrażania własnych projektów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jesteśmy firma, która od ćwierć wieku z sukcesem promuje polską myśl techniczną na świecie. Od kilkunastu lat ściśle współpracujemy z przemysłem zbrojeniowym i zaopatrujemy odbiorców w wielu państwach NATO.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, oparte o mobilne kontenery specjalistyczne, czerpiąc również z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie niezawodnych systemów zasilania awaryjnego.

Wytwarzamy kontenery w aplikacjach m.in. warsztatowych, medycznych, laboratoryjnych i wielu innych, które znalazły uznanie w polskich Siłach Zbrojnych i poza granicami kraju.

Jeśli chcesz współtworzyć dynamiczną polską firmę oraz uczestniczyć w ciekawych projektach - zaaplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy