Ta oferta pracy jest nieaktualna od 531 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog do Działu Wycen PCV

  • Pabianice, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ABM Jędraszek, renomowany producent stolarki okiennej PCV i ALU

    zatrudni osobę do działu opracowywania wycen stolarki PCV

    Miejsce pracy: Pabianice

    Zadania:

    • Przygotowywanie kosztorysów stolarki okiennej i drzwiowej
    • Opracowywanie wpływających zamówień
    • Wsparcie techniczne dla stałych partnerów handlowych i działów eksportowych
    • Realizowanie polityki handlowej firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie: techniczne
    • Dobra znajomość programów MS Office
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku technologa / specjalisty do wycen PCV
    • Znajomość programów branżowych do wycen będzie dużym atutem.

    Oferujemy:

    • Stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
    • Atrakcyjny system wynagradzania
    • Bogaty pakiet szkoleń technicznych i handlowych
    • Duża samodzielność na stanowisku pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole
    • Pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Proszę zawrzeć poniższą klauzule w CV:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )