Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog do spraw dokumentacji

HPT INNOVATION SP Z O OO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesów produkcyjnych pod kątem wymagań zawartych w dokumentacji klienta,

  • udział przy wdrażaniu nowych wyrobów,

  • udział w analizie FMEA dla procesów oraz nowych wyrobów,

  • opracowanie instrukcji procesowych i technologicznych,

  • utrzymywanie i aktualizowanie wymaganej dokumentacji,

  • współpraca przy realizacji i opracowywaniu działań zdefiniowanych w systemie jakości,

  • minimalizacja odpadu, maksymalizacja stopnia wykorzystania maszyn,

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy oraz obowiązujących przepisów, zarządzeń i instrukcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość procesu produkcyjnego i technologicznego,

  • komunikatywność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • pracę od zaraz,

  • wynagrodzenie podstawowe + premia,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.