Oferta pracy

Technolog

JNT Group S.A. Sp. K.O firmie

  • Dobroń (pow. pabianicki)

    Dobroń (pow. pabianicki), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

• Nadzór nad procesem technologicznym produkcji wyrobów alkoholowych

• Wdrażanie nowych produktów i technologii do produkcji

• Sporządzanie dokumentacji technologicznej zgodnie z systemami obowiązującymi w firmie

• Udział w optymalizacji i doskonaleniu procesów

• Wykonywanie analiz laboratoryjnych, mikrobiologicznych

• Sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań

Podział czasu pracy
70%

praca indywidualna

30%

praca zespołowa

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowana technologia żywności, chemia spożywcza)

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata

• Praktyczna znajomość metod kontroli jakości oraz produkcji

• Znajomość systemów jakości HACCP, IFS, BRC

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność , kreatywność

• Dyspozycyjność – praca w systemie 2-zmianowym

• Dokładność i skrupulatność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

JNT Group S.A. Sp. K.

Na rynku polskim firma JNT GROUP jest obecna od 1976 roku. Jesteśmy liderem z branży winiarskiej oferującym produkty pod znanymi i cenionymi markami. Współpracujemy z winnicami z prawie wszystkich głównych regionów produkcyjnych na świecie, stale poszerzając i ulepszając naszą ofertę pod względem dopasowania do potrzeb rynku.

Od 2017 roku rozpoczęliśmy intensywną konsolidację rynku. W skład grupy wchodzą m. in. spółka Platinum Wines oraz portfolio Wino Makłowicz.

Przewiń do profilu firmy