Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

BMJ Doradztwo PersonalneO firmie

9 00012 000 brutto / mies.
  • Dopiewo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma BMJ Doradztwo Personalne od ponad 24. lat świadczy usługi rekrutacji i doradztwa w zakresie polityki personalnej dla firm (szkolenia, audyty personalne i organizacyjne, coaching), wspiera osoby indywidualne w ich rozwoju zawodowym poprzez treningi indywidualne, coaching), doradza, jak efektywnie szukać pracy i budować swoją karierę zawodową.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, wytwarzającej wyroby gumowe na potrzeby światowych koncernów z sektora motoryzacyjnego, która ma swoją siedzibę w okolicach Poznania poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:

TechnologNumer ref.: nr ref. T/03/BMJ

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie procesu technologicznego produkcji oraz wspieranie od strony technologicznej Działu Produkcji i Jakości,
  • organizowanie, wykonywanie i nadzorowanie testów produkcyjnych i testów badawczych nowych i istniejących mieszanek gumowych,
  • przeprowadzanie procesu walidacji surowców,
  • ulepszanie procesów technologicznych,
  • wdrażanie nowych mieszanek gumowych i innych surowców, a także nowych technologii na produkcji (np. narzędzia, surowce, produkty),
  • bieżąca współpraca z dostawcami,
  • nadzór nad laboratorium,
  • stała współpraca z zagranicznym działem R&D firmy.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, chemiczna lub pokrewne),
  • doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
  • praktycznej wiedzy n. t. przetwórstwa gumy (mile widziana znajomość procesu kalandrowania),
  • dobrej znajomości norm i standardów obowiązujących w przemyśle motoryzacyjnym,
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w codziennej pracy,
  • dobrej organizacji czasu pracy własnej i samodzielności w działaniach.

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracy, stanowisko w międzynarodowym zespole, możliwość awansu i rozwoju, dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swojego CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez BMJ Doradztwo Personalne dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)." Zgadzam się na przesyłanie danych dotyczących mojej osoby za pomocą środków teletransmisji danych. Administratorem Bazy Danych BMJ jest BMJ Doradztwo Personalne Bożena Topczewska, ul. Gabszewicza 26/3, 61-332 Poznań.”

nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia -23084

Ogłoszenie archiwalne