Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog drewna – konstruktor mebli

MEBLE 21 SP.J.CIASTOŃ WOJCIECH I GRZEGORZ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej na podstawie otrzymywanej dokumentacji projektowej,

  • analiza otrzymywanej dokumentacji projektowej i proponowanie rozwiązań technologicznych,

  • kontakt zarówno z projektantami jak i działem produkcji,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej,

  • projektowanie i nadzór nad realizacją projektów prototypowych i wdrażanie do produkcji

  • optymalizacja procesów technologicznych,

  • kosztorysowanie produkcji,

  • bieżąca aktualizacja zmian w dokumentacji technologicznej,

  • tworzenie instrukcji montażu mebli,

  • współpraca z innymi działami (produkcja, zaopatrzenie, sprzedaż),

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek technologia drewna,

  • doświadczenie w obsłudze programów typu AutoCad, preferowany SolidWorks,

  • znajomość materiałów i rozwiązań stosowanych w meblarstwie,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • stałe godziny pracy: 8.00 -16.00 od pon. do pt.

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,

  • możliwość wdrażania innowacji,

  • bardzo miłą atmosferę i komfortowe warunki pracy,

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • miejsce pracy 20km od Warszawy, miejscowość Zielonka

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma Meble 21 od 1990 roku działa w Polsce i na rynkach zagranicznych. Jest producentem wysokiej jakości mebli łazienkowych pod marką MIRANO.

Przewiń do profilu firmy

Podczas rekrutacji zakłada się działania zmierzające do przestrzegania zasady równości szans kobiet i mężczyzn.

Zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami do udziału w naborze. Nasza Firma jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Informacje o naborze można uzyskać pod nr telefonu: 502-115-651