Logo Pracuj.pl

Technolog drewna - Konstruktor meblowy

Vision Drafting Services Australia Weronika ElwartO firmie

4 000–8 000
netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie
    lubuskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej na podstawie otrzymywanej dokumentacji projektowej.
  • Analiza otrzymywanej dokumentacji projektowej i proponowanie rozwiązań technologicznych.
  • Kontakt zarówno z projektantami jak i działem produkcji.
  • Sporządzanie arkuszy zamówień dla każdego projektu.
  • Terminowe realizowanie zleceń przy zachowaniu wysokiej jakości tworzonej dokumentacji.
  • Proponowanie stanowisko pracy nie jest odpowiednie dla technologów metalurgii, technologów odzieży, elektromonterów, automatyków, designerów i projektantów oraz stażystów.
  • Ogłoszenie dotyczy pracy zdalnej, w pełnym wymiarze godzinowym. Współpraca b2b, rozpoczęcie współpracy jest planowane na sierpień lub później.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży meblarskiej na podobnym stanowisku – warunek niezbędny.
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe w zakresie technologii drewna, meblarstwa.
  • Znajomość oprogramowania do projektowania mebli pod kątem produkcyjnym (mile widziana znajomość jednego z: Cabinet Vision, Pro100, TopSolid, Inventor, SolidWorks, Autocad).
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz planów architektonicznych w języku angielskim.
  • Wiedza z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu mebli.
  • Umiejętność szybkiej i bardzo sprawnej obsługi komputera.
  • Samodzielność w wykonywanej pracy oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Wysoka dbałości o szczegóły i jakość powierzonych zadań.
  • Umiejętność i chęć szybkiego i ciągłego uczenia się.
  • Umiejętność wykonywania pracy zdalnej (doświadczenie w systemie pracy online nie jest konieczne, wystarczy poczucie odpowiedzialności i dobra organizacja swojej pracy).
  • Proponowanie stanowisko pracy nie jest odpowiednie dla technologów metalurgii, odzieży, elektromonterów, automatyków, designerów i projektantów oraz stażystów.

To oferujemy

  • Intensywne, trwające nawet tydzień, szkolenie wprowadzające w użytkowanie programu Cabinet Vision; przeprowadzone przez certyfikowanego specjalistę Planit/AlphaCam,
  • Bieżące wsparcie techniczne oraz językowe,
  • Niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy,
  • Pozytywne i wspierające środowisko pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę nad ciekawymi realizacjami w międzynarodowym środowisku,
  • Work-life balance; rozumiemy jak ważne jest życie prywatne oraz, że ma wielki wpływ na jakość i zaangażowanie w pracę.

O nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykonywaniem technologicznych projektów mebli. Współpracujemy bezpośrednio z producentami mebli głównie w Australii, ale też w USA i Kanadzie.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego Technologa Drewna – Konstruktora meblowego.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu technologicznego. Ważne, aby kandydat rozumiał, jak ważna jest jakość wykonywanej pracy oraz podzielał wartości naszej firmy - nie tylko wykazywał znaczne umiejętności techniczne i zaangażowanie w podjętą pracę, ale także pozytywne nastawienie.

Poszukujemy osoby z wykształceniem kierunkowym Technologia drewna/ meblarstwo lub doświadczeniem na podobnym stanowisku. Proponowanie stanowisko pracy nie jest odpowiednie dla technologów metalurgii, odzieży, elektromonterów, automatyków, designerów i projektantów oraz stażystów

Technolog drewna - Konstruktor meblowy, lubuskie